Slovensko
Menu

AMA TRAVEL  

Námestie slobody 32, 90901 Skalica
Platba kartou
Platba priamo u ubytovacieho zariadenia
AMA TRAVEL
Cestovná agentúra AMA Travel, spol. s.r.o. pôsobí na trhu cestovného ruchu už od roku 1994. Do roku 1998 sme pôsobili ako fyzická osoba – Ing. Adriana Kopáčová – AMA Travel, od roku 1998 ako právnická osoba - AMA Travel, spol. s r.o. Do roku 2009 bolo naše sídlo v Holíči, v roku 2009 sme sa presťahovali do Skalice, kde pôsobíme doteraz, na Námestí slobody 32 - za kostolom na rohu Potočnej ulice a Námestia slobody. Počas nášho pôsobenia sme sa vypracovali u viacerých renomovaných cestovných kancelárií na TOP PREDAJCU o čom svedčí množstvo ocenení od našich partnerov a stali sme sa jednou z najvýznamnejších cestovných agentúr v regióne. Zákazníkom prinášame kvalitný servis, poradenstvo a v neposlednom rade ochotu a profesionálny prístup. Snažíme sa robiť našu prácu dobre a teší nás, že každým rokom o tom môžeme presvedčiť viac a viac zákazníkov. Hlavnou náplňou našej činnosti je predaj zájazdov do celého sveta. Predávame zájazdy veľkých slovenských, českých a nemeckých cestovných kancelárií. Osobne sme navštívili množstvo dovolenkových destinácií a veľakrát Vám vieme poskytnúť informácie, rady a odporúčania, ktoré nenájdete v žiadnom katalógu. Pravidelne sa zúčastňujeme informačných ciest, prezentácií a školení organizovaných veľkými cestovnými kanceláriami. Väčšina našich stálych zákazníkov sa s nami už roky delí o svoje dovolenkové skúsenosti a my ich zasa môžeme podávať ďalším klientom.

Prosíme Vás, aby ste si pred potvrdením rezervácie najprv overili, či je platba kartou Edenred akceptovaná vo vybranom zariadení.
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko