Slovensko
Menu
Online manuál

Penzión Tiberia  

Kukučínova 13, 91101 Trenčín
Penzión Tiberia

Penzión Tiberia má recepciu s nepretržitou prevádzkou a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V izbe je k dispozícii minerálna voda, káva a čaj. Nachádza sa 820 metrov severne od historického centra Trenčína. Na mieste je letná záhradka s grilom. Všetky izby majú satelitnú TV, DVD prehrávač a chladničku. Nájdete v nich súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Izby v podkroví sú vybavené klimatizáciou. Nákupné centrum MAX je vzdialené 3 minúty chôdze a výstavisko Expo, pohostinstvá a reštaurácie 1,1 km. Na najbližšiu zastávku verejného autobusu sa chôdzou dostanete za 2 minúty od penziónu Tiberia. Penzión Tibera je situovaný 200 metrov od cyklistických chodníkov a parku. Môžete navštíviť termálne kúpele Trenčianske Teplice, ktoré sa nachádzajú 12 km od penziónu.

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Parkovanie Internet Klimatizácia Upratovacie služby Vhodné pre domáce zvieratá

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko