Slovensko
Menu
Online manuál

APLEND Villas Tatry Holiday hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Tatranska 5, 059 91 Veľký Slavkov
APLEND Villas Tatry Holiday

APLEND Villas Tatry Holiday je ubytovacie zariadenie s vlastným stravovaním, ktoré sa nachádza v obci Veľký Slavkov na úpätí Národného parku Vysoké Tatry. Ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a neplatené súkromné parkovisko na mieste. Všetky apartmány v APLEND Villas Tatry Holiday majú terasu, balkón, vlastný vchod, priestor na posedenie, rozkladaciu pohovku, satelitnú TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchynku a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Originálna reštaurácia Salaš Slavkov s chovom oviec sa nachádza iba 250 metrov od ubytovacieho zariadenia a môžete v nej ochutnať tradičné jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Jej súčasťou je i kozub a letná terasa. Príležitostne sa tu večer môžete zabaviť pri živej cimbalovej hudbe. Súčasťou wellness centra na mieste je vonkajší bazén, vonkajšia vírivka, fínska sauna a relaxačná zóna s vodopádom. K ďalšiemu vybaveniu komplexu patrí stolný tenis, záhrada, úschovňa lyží a detské ihrisko. V blízkosti sa nachádzajú tenisové kurty, ktoré sú k dispozícii za príplatok. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane lyžovania, cyklistiky a pešej turistiky. Aquapark AquaCity Poprad je odtiaľto vzdialený iba 6,4 km a golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici sa nachádza vo vzdialenosti 10 km. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica sa nachádza 13,3 km od ubytovacieho zariadenia a jazero Štrbské Pleso je vzdialené 24 km.

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Parkovanie Internet Reštaurácia Upratovacie služby

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko