Slovensko
Menu
Online manuál

APLEND Chaty Tatry Holiday hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Tatranska 5, 059 91 Veľký Slavkov
APLEND Chaty Tatry Holiday

Chaty APLEND Deluxe Tatry Holiday obkolesené Národným parkom Vysoké Tatry sa nachádzajú v obci Veľký Slavkov. Ponúkajú vám ubytovanie v dovolenkových domoch, reštauráciu, bar a záhradu. Vo všetkých priestoroch môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete zdarma parkovať na súkromnom parkovisku. Z každého dovolenkového domu so súkromným vchodom sa môžete pokochať výhľadom na okolie. K dispozícii je vám rozkladacia pohovka, priestor na posedenie, satelitná TV s plochou obrazovkou, dobre vybavená kuchynka s jedálenským kútom a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu. Stravovať sa môžete v reštaurácii na mieste. Relaxujte vo wellness centre v areáli s vonkajšou vírivkou, fínskou saunou a relaxačnou zónou s vodopádom. Využívať môžete aj úschovňu lyží. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Na mieste alebo v okolí sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica je vzdialené 12 km a vrch Hrebienok 10,5 km. Štrbské pleso sa nachádza 23 km od ubytovacieho zariadenia.

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Parkovanie Internet Reštaurácia Upratovacie služby

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko