Slovensko
Menu
Online manuál

Grand Hotel Senica, Garni hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Hurbanova 16/A, 905 01 Senica
Grand Hotel Senica, Garni

Grand Hotel Senica, Garni sa nachádza v meste Senica a ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách a využívať terasu. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko na mieste a platená kyvadlová doprava na letisko. Klimatizované izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, sprchovacím kútom, sušičom vlasov a písacím stolom. Súčasťou každej je šatníková skriňa a súkromná kúpeľňa. V hoteli sa podávajú kontinentálne raňajky alebo raňajkový bufet. Hostia ubytovaní v hoteli majú prístup do kúpeľného a wellness centra, ktoré zahŕňa saunu a vírivku (v cene ubytovania je zahrnutý jeden vstup). Počas pobytu môžete využívať kúpeľné a wellness centrum, ktoré zahŕňa saunu a vírivku. V okolí mesta Senica si môžete užiť rôzne aktivity vrátane cyklistiky. Trnava je vzdialená 41 km a mesto Skalica 24 km. Najbližšie letisko Piešťany je situované vo vzdialenosti 54 km.

Parkovanie Internet Klimatizácia Wellness Reštaurácia Upratovacie služby Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko