Slovensko
Menu
Online manuál

Batavya penzion hodnotenie  

Dr.Adamiho 3942, 955 01 Topoľčany
Batavya penzion

Ubytovacie zariadenie Batavya penzion sa nachádza v Topoľčanoch a ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s barom. K dispozícii je terasa, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Izby sú zariadené šatníkovou skriňou, vybavené TV s plochou obrazovkou, posteľnou bielizňou a uterákmi a majú súkromnú kúpeľňu. Niektoré izby v ubytovaní Batavya penzion majú balkón a každá izba je vybavená rýchlovarnou kanvicou. K vybaveniu izieb patrí aj chladnička. V Topoľčanoch a okolí sa hostia môžu venovať rôznym aktivitám vrátane pešej turistiky a cyklistiky. Ubytovanie Batavya penzion je vzdialené 36 km od Nitry a 33 km od Piešťan. Letisko Piešťany, ktoré je k penziónu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 37 km.

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko