Slovensko
Menu
Online manuál

Hotel & Spa Resort Kaskady hodnotenie hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Letecká 19, 962 31 Sliač
Hotel & Spa Resort Kaskady

Wellness a kongresový hotel Kaskády sa nachádza na úpätí Kremnických vrchov v obci Sliač - Sielnica, medzi Banskou Bystricou a Zvolenom. Ponúka bohaté kúpeľné zázemie. Na mieste môžete využívať kryté i vonkajšie termálne bazény, oddychovať v saunách, alebo si dopriať rôzne masáže, zábaly a skrášľujúce procedúry. Pri vonkajšom bazéne nájdete ležadlá, plážové stoličky a slnečníky. Kúpele Ayurveda Siddhalepa, ktoré prevádzkujú terapeuti zo Srí Lanky, sú originálne zariadené a ponúkajú prvotriedne srílanské produkty. Zároveň tu môžete ochutnať ajurvédske diétne jedlá. Väčšina izieb v hoteli Kaskády má balkón. Všetky sú klimatizované a vybavené satelitnou TV a minibarom. V izbách môžete využívať bezplatné pripojenie na internet. V útulnej reštaurácii sa podávajú výborné jedlá tradičnej kuchyne a diétne pokrmy vrátane cestovín, jahňaciny a diviny. V lete môžete stolovať na terase s výhľadom na vonkajší termálny bazén. Ak máte radi špeciality slovenskej kuchyne alebo grilované mäso, môžete navštíviť slovenskú reštauráciu Koliba situovanú vedľa hotela. Táto oblasť je známa najmä liečivými účinkami horúcich prameňov. Z nich pochádza i voda v termálnych bazénoch hotela Kaskády. Ak si chcete užiť aj aktívny odpočinok, môžete si zahrať tenis, minigolf, plážový volejbal alebo bedminton. Nájdete tu aj požičovňu bicyklov. Pre deti sú tu k dispozícii detské postieľky, detské menu, vonkajšie ihrisko, trampolína a detský klub.

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Parkovanie Internet Klimatizácia Wellness Bazén Reštaurácia

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko