Slovensko
Menu
Online manuál

Apartmány Šafrán hodnotenie hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Ľaliová 9/A 4 poschodie, 086 31 Bardejovské Kúpele
Apartmány Šafrán

Apartmány Šafrán sa nachádzajú v mestskej časti Bardejovské Kúpele v Prešovskom kraji neďaleko Bardejovských kúpeľov. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy a hostia v nich majú k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedálenský priestor, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, rúra na pečenie a rýchlovarná kanvica. Počas pobytu v apartmánoch môžu hostia navštíviť reštauráciu na mieste s ponukou jedál miestnej kuchyne. Na požiadanie sú k dispozícii aj vegetariánske, bezlepkové a bezlaktózové jedlá. Najbližšie letisko, Medzinárodné letisko Košice, je od ubytovania Apartmány Šafrán vzdialené 95 km. Za príplatok ponúka ubytovacie zariadenie letiskový transfer.

Parkovanie Internet Reštaurácia

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko