Slovensko
Menu
Online manuál

Villa Alexandra  

Bešeňová 114, 034 83 Bešeňová
Villa Alexandra

Ubytovanie Villa Alexandra sa nachádza v Bešeňovej. Ponúka záhradu, gril, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. V okolí tejto vily s bezplatným súkromným parkoviskom sa hostia môžu venovať aktivitám ako pešia turistika, lyžovanie a cyklistika. Vila má 1 spálňu, 1 kúpeľňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchynku a balkón s výhľadom do záhrady. Nechýbajú v nej ani uteráky a posteľná bielizeň. Vila disponuje aj detským ihriskom. Vodný park Bešeňová je od ubytovania Villa Alexandra vzdialený necelý 1 km a Archeologický park Havránok 5 km. Najbližšie letisko je Letisko Poprad-Tatry, ktoré je od ubytovania vzdialené 59 km.

Parkovanie Internet

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko