Slovensko
Menu
Online manuál

Urpí­n City Residence hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

Cikkerova 5, 974 01 Banská Bystrica
Urpí­n City Residence

Rezidencia Urpín City sa nachádza v historickom centre Banskej Bystrice, len 150 metrov od Štátnej opery. Ponúka moderné a priestranné štúdiá s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a dobre vybavenou kuchynkou s elektrickým sporákom. Všetky štúdiá v rezidencii Urpín City majú drevenú podlahu a veľkú šatníkovú skriňu. K vybaveniu patrí priestranná kúpeľňa a pohodlné posedenie s pohovkou a satelitnou TV. Niektoré majú aj vlastný balkón. V rezidencii Urpín je vám k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou a kaviareň s barom. Múzeum Slovenského národného povstania je vzdialené 250 metrov a do nákupného a zábavného centra sa dostanete pešo za 10 minút. Lyžiarske stredisko Donovaly sa nachádza vo vzdialenosti 30 minút jazdy. Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne na uzavretom dvore rezidencie.

Parkovanie Internet Upratovacie služby Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko