Slovensko
Menu
Online manuál

Chata Musica  

Malatíny 121, 032 15 Nižné Malatíny
Chata Musica

Chata Musica sa nachádza v lokalite Nižné Malatíny a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Táto horská chata sa nachádza v oblasti, kde sa možno venovať rôznym aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika. Horská chata má 3 spálne, 2 kúpeľne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom do záhrady. Nechýbajú v nej ani uteráky a posteľná bielizeň. Súčasťou horskej chaty je aj terasa. Chata Musica ponúka záhradu, gril a detské ihrisko. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 16 km a Terchová je vzdialená 38 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Chata Musica najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 71 km.

Parkovanie Internet Reštaurácia Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko