Slovensko
Menu
Online manuál

City Center Best Place Apartments  

18 Namestie SNP, 811 06 Bratislava
City Center Best Place Apartments

Ubytovacie zariadenie City Center Best Place Apartments sa nachádza v centre Bratislavy, v historickej budove bývalej mestskej sporiteľne z 30. rokov 20. storočia. Ponúka ubytovanie v moderných apartmánoch a bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Tieto klimatizované apartmány majú kompletne vybavenú kuchyňu, výhľad na mesto, TV s plochou obrazovkou, priestor na posedenie, pohovku a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Na požiadanie vopred a za príplatok je možné zabezpečiť kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom a taktiež prenájom auta. K ďalším zariadeniam ubytovania patrí recepcia, úschovňa bicyklov, služba prania a žehlenia. V bezprostrednej blízkosti ubytovania sa nachádzajú rôzne reštaurácie a obchody. Bratislavský hrad je od ubytovania City Center Best Place Apartments vzdialený 1 km. Najbližšie letisko, Letisko Bratislava, sa nachádza vo vzdialenosti 7 km od ubytovania.

Parkovanie Internet Klimatizácia

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko