Slovensko
Menu
Online manuál

Barbakan  

Námestie SNP 37, 967 01 Kremnica
Barbakan

Ubytovacie zariadenie Barbakan sa nachádza v Kremnici 600 metrov od Kremnického hradu a 300 metrov od Svätojánskeho kostola. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy, kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedálenský priestor a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a papučami. Súčasťou vybavenia je satelitná TV s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Počas pobytu sa môžete v okolí venovať turistike a cyklistike alebo môžete využívať slnečnú terasu. Kremnická baňa je od ubytovania Barbakan vzdialená 4,3 km.

Parkovanie Internet

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko