Slovensko
Menu
Online manuál

Chata pod Rozsutcom  

Biela 26 Zazriva Biela, 026 01 Biela
Chata pod Rozsutcom

Ubytovacie zariadenie Chata pod Rozsutcom sa nachádza v osade Biela a ponúka výhľad na bazén, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Každá ubytovacia jednotka má kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a priestor na posedenie s pohovkou. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou, žehliace potreby a súčasťou zariadenia je šatníková skriňa. Všetky ubytovacie jednotky majú patio s výhľadom do záhrady. V areáli sa nachádza detské ihrisko. Hostia sa môžu venovať lyžovaniu a cyklistike v okolí alebo využívať záhradu. Ubytovanie je vzdialené 50 km od mesta Živiec a 38 km od Žiliny. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Chata pod Rozsutcom najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 110 km. Za príplatok ponúka ubytovacie zariadenie letiskový transfer.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko