Slovensko
Menu
Online manuál

StoneMlynska 7 Slovakia  

447/7 Mlýnská 447/7, 059 21 Svit
StoneMlynska 7 Slovakia

Ubytovacie zariadenie StoneMlynska 7 Slovakia sa nachádza vo Svite 19 km od Štrbského plesa a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie jednotky majú patio, súkromnú kúpeľňu s vírivkou a sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Súčasťou každej z nich je aj priestor na posedenie a jedálenský priestor. V areáli apartmánu sa nachádza detské ihrisko. V ubytovaní StoneMlynska 7 Slovakia môžete využívať záhradu alebo sa v okolí môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu. Dobšinská ľadová jaskyňa a chodník korunami stromov sú vzdialené 40 km od ubytovania. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu StoneMlynska 7 Slovakia najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 7 km. Ubytovacie zariadenie za príplatok ponúka letiskový transfer.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko