Slovensko
Menu
Online manuál

Rekreačný domček Judka  

Dedinky 99, 049 73 Dedinky
Rekreačný domček Judka

Ubytovacie zariadenie Rekreačný domček Judka sa nachádza v obci Dedinky. Ubytovanie je vzdialené 44 km od Popradu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste. V dovolenkovom dome máte k dispozícii 3 spálne, satelitnú TV, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a 1 kúpeľňu s vaňou alebo so sprchovacím kútom. Po dni strávenom lyžovaním alebo cyklistikou si môžete oddýchnuť v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Obec Aggtelek je od ubytovania vzdialená 46 km a obec Jósvafő 45 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Rekreačný domček Judka najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 48 km.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko