Slovensko
Menu
Online manuál

Apartmán Mary  

Štôla 986 1.poschodie, 059 37 Štôla
Apartmán Mary

Apartmán Mary je obklopený Národným parkom Vysoké Tatry a nachádza sa v pokojnej dedinke Štôla, len 3 km od Vyšných Hágov. Svojim hosťom ponúka spoločnú terasu, bezplatné parkovisko, gril a detské ihrisko. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, balkón, 2 manželské postele, dobre vybavenú kuchyňu, kozub, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou a kúpeľňu s vaňou. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami sú vzdialené len pár minút chôdze. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, napríklad cyklistike či pešej turistike. Štrbské Pleso je vzdialené 11 km a lyžiarsky areál Tatranská Lomnica 18 km. Aquacity Poprad sa nachádza vo vzdialenosti 17 km a Národný park Nízke Tatry 40 km.

Parkovanie Internet

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko