Slovensko
Menu
Online manuál

Wellness privát Štyri Lipy  

Vyšná 692 Donovaly, 034 74 Liptovské Revúce
Wellness privát Štyri Lipy

Ubytovacie zariadenie Štyri Lipy sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka wellness centrum, panoramatický výhľad, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Všetky jednotky sú vybavené umývačkou riadu, rúrou, kávovarom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V záhrade máte k dispozícii výbavu na grilovanie. V cene každej izby je zahrnutý prístup do wellness centra na 1 hodinu za pobyt zadarmo. Pri pobyte v zariadení Štyri Lipy máte k dispozícii terasu. Ružomberok je vzdialený 25 km. Najbližšie letisko Poprad – Tatry je vzdialené 81 km.

Parkovanie Internet Wellness Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko