Slovensko
Menu
Online manuál

Apart-Bungalovy Gitka  

Mlynceky Mlynceky 38, 059 76 Mlynčeky
Apart-Bungalovy Gitka

Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v malej a pokojnej obci Mlynčeky. Hostia tu nájdu terasu a saunu za príplatok. Všetky ubytovacie jednotky s vlastným stravovaním majú parketové podlahy, káblovú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s rúrou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. V niektorých ubytovacích jednotkách nájdu hostia priestor na posedenie a/alebo balkón. V dovolenkovom dome nechýba sezónny vonkajší bazén. V okolí sa hostia môžu venovať lyžovaniu. Ubytovanie je vzdialené 54 km od Zakopaného a 43 km od obce Białka Tatrzańska. Najbližšie letisko Poprad-Tatry je situované vo vzdialenosti 25 km.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko