Slovensko
Menu
Online manuál

Chatka u šindelára  

Mateja Linčovského 893, 031 04 Liptovský Mikuláš
Chatka u šindelára

Chatka u šindelára sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom a výhľadom na bazén. Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné parkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom má 2 spálne, 1 kúpeľňu, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchynku a terasu s výhľadom na jazero. K vybaveniu patrí aj posteľná bielizeň, uteráky a satelitná TV s plochou obrazovkou. V areáli sa nachádza aj gril. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo bicyklovaním si možno oddýchnuť v záhrade alebo v spoločenskej miestnosti. Aquapark Tatralandia je vzdialený 8 km a Liptovská Mara sa nachádza 11 km od ubytovania Chatka u šindelára. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 48 km.

Parkovanie Internet Bazén Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko