Slovensko
Menu
Online manuál

Ranč pod Hájom  

Liptovské Beharovce 25, 032 21 Bobrovec
Ranč pod Hájom

Ubytovacie zariadenie Ranč pod Hájom sa nachádza v obci Bobrovec 28 km od obce Kościelisko a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. V každej ubytovacej jednotke máte k dispozícii pohovku, priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, dobre vybavenú kuchynku s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu s papučami. K vybaveniu patria aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Na farme sa podávajú kontinentálne raňajky. Počas pobytu v ubytovaní Ranč pod Hájom môžete využívať gril. Na mieste si môžete zahrať stolný tenis. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu alebo cyklistike. Liptovský Mikuláš je od ubytovania Ranč pod Hájom vzdialený 10 km a mesto Czarna Góra 47 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 60 km.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko