Slovensko
Menu
Online manuál

Horvát Family Residence  

Lúčky 84, 034 82 Lúčky
Horvát Family Residence

Ubytovanie Horvát Family Residence sa nachádza v obci Lúčky a ponúka vaňu s tryskami. Ubytovanie je vzdialené 47 km od Banskej Bystrice. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste. V dovolenkovom dome máte k dispozícii 3 spálne, 3 kúpeľne, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom do záhrady. K vybaveniu patria posteľná bielizeň, uteráky a satelitná TV s plochou obrazovkou. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Po dni strávenom pešou turistikou, lyžovaním alebo cyklistikou si môžete oddýchnuť v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Ubytovanie Horvát Family Residence je vzdialené 23 km od Liptovského Mikuláša a 31 km od Terchovej. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 71 km.

Parkovanie Internet

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko