Slovensko
Menu
Online manuál

Apartment Luna Hrebienok C108 hodnotenie hodnotenie hodnotenie  

22 Starý Smokovec C108, 062 01 Starý Smokovec
Apartment Luna Hrebienok C108

Ubytovacie zariadenie Apartment Luna Hrebienok C108 sa nachádza v Starom Smokovci a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a záhradou. Ubytovanie je vzdialené 500 metrov od Vysokých Tatier. Počas pobytu môžete využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, kompletne vybavenú kuchynku a balkón s výhľadom do záhrady. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou, posteľná bielizeň a uteráky. Na mieste je k dispozícii terasa. V bezprostrednej blízkosti apartmánu sa môžete venovať pešej turistike. Obec Tatranská Bukovina je od ubytovania Apartment Luna Hrebienok C108 vzdialená 44 km a osada Štrbské Pleso 12 km. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 14 km.

Parkovanie Internet Wellness Reštaurácia

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko