Slovensko
Menu
Online manuál

VILLA LÚČKY  

č. 542, 034 82 Lúčky
VILLA LÚČKY

Ubytovanie VILLA LÚČKY sa nachádza v Lúčkach 21 km od miesta Oravský hrad. Hostia tu majú k dispozícii záhradu, bezplatné súkromné parkovisko, spoločenskú miestnosť a vybavenie na grilovanie. Tento penzión sa nachádza približne 27 km od miesta Aquapark Tatralandia a 28 km od miesta Demänovská ľadová jaskyňa. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie ponúka hosťom výhľad na hory. Každá izba v ubytovaní VILLA LÚČKY má priestor na posedenie, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kuchyňu, jedálenský kút a súkromnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami, so sprchou a sušičom vlasov. V každej izbe v ubytovaní VILLA LÚČKY sa nachádza súkromná kúpeľňa a súčasťou vybavenia je posteľná bielizeň. Hostia ubytovania VILLA LÚČKY sa môžu v Lúčkach a okolí venovať rôznym aktivitám, napríklad lyžovaniu a cyklistike. Najbližšie letisko (Letisko Poprad-Tatry) je od ubytovania VILLA LÚČKY vzdialené 74 km.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko