Slovensko
Menu
Online manuál

VILLA LÚČKY  

č. 542, 034 82 Lúčky
VILLA LÚČKY

Ubytovacie zariadenie VILLA LÚČKY sa nachádza v obci Lúčky 21 km od Oravského hradu a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a grilom. V ubytovaní je k dispozícii zdieľaná kuchyňa a bezplatné Wi-Fi. Izby v penzióne majú priestor na posedenie, kuchyňu, jedálenský priestor a súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov, sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. K ich vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou. V izbách nechýbajú ani uteráky a posteľná bielizeň. Počas pobytu sa v Lúčkach a okolí môžete venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika. Aquapark Tatralandia sa nachádza 26 km a Demänovská ľadová jaskyňa 28 km od ubytovania VILLA LÚČKY. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k penziónu najbližšie, je vzdialené 72 km.

Parkovanie Internet Vhodné pre domáce zvieratá

Izby a ceny

Vek detí

Ľutujeme, v uvedenom termíne Vami vybrané zariadenie ubytovanie prostredníctvom Booking.com neposkytuje.

Prosíme Vás, nekontaktujte ubytovacie zariadenie, nakoľko zariadenie nemusí akceptovať platbu kartou Edenred cez platobný terminál.

Skúste zvoliť iný termín alebo vyhľadať iné ubytovacie zariadenie.

V prípade akýchkoľvek problémov týkajúcich sa ubytovacieho zariadenia, kontaktujte, prosím, helpdesk Booking.com alebo infolinku 02/686 226 40.

Mapa

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko